Podmínky dovozu stavebního stroje

Při platbě v hotovosti

  1. Vyberte si stavební stroj z naší bohaté nabídky a konzultujte to s námi
  2. Vyčleňte si 1-2 dny v závislosti na vzdálenosti stavebního stroje na prohlídku a převzetí technického stavu v daném místě a času
  3. Nahlašte nám termín minimálně 2 dny dopředu, abychom stihli naplánovat cestu a včas zarezervovat stavební stroj popřípadě i hotel.
  4. Pokud se necítíte na tak dlouhou cestu vlastním vozem, můžete jet s námi v našem kvalitním vozovém parku, dovezeme Vás tam i zpět. Odjezd z našeho prodejního areálu v Bystřanech u Teplic v Čechách, dle dohody Vás můžeme i vyzvednout po cestě.
  5. Na místě zajišťujeme TLUMOČENÍ v potřebném jazyce a též naší technickou podporu (náš mechanik) – na vyžádání , jinak je přítomen prodávající, který též zajistí předvedení stavebního stroje. Pamatujte si, že stojíme vždy na Vaší straně, radši objedeme více bazarů, ale aby jste si hlavně vybrali dobře. Klidně si též vezměte s sebou i Vašeho mechanika, chceme aby jste byli spokojení !
  6. Pokud se Vám stavební stroj bude líbit, sepíšeme po příjezdu kupní smlouvu o koupi a vystavíme zálohovou fakturu na 50% celkové částky, kterou žádáme uhradit před dovozem nebo složením akontace na leasing. Zbytek doplácíme my a po dopravení stavebního stroje do areálu, provedení přihlášení na české RZ bude stavební stroj doplacen a předán kupujícímu v areálu naší společnosti nebo též možnost dopravení k Vám – dle dohody.
  7. Dovezeme stavební stroj do ČR. Zbytečně neriskujeme převozem po vlastní ose! Necháváme to na profesionálech, kteří se zabývají přepravou a dovezou nám náklaďák až do našeho areálu.
  8. Provedeme ještě jednu kontrolu a přípravu na technickou (STK) a necháme vystavit čistopis stavebního stroje s odhlášením na Vaše jméno či firmu.
  9. Stavební stroj se může předat se zbývajícím doplatkem nebo podepsáním leasingové smlouvy.

Celá tato akce většinou trvá přibližně 14 dní, ale jsme schopni vynaložit nadstandardní úsilí, abychom vyhověli i dříve. Pokud to bude v naší moci a nevyskytnou se komplikace při přihlašování (vyžádání si povolení od výrobce stavebního stroje nebo jiné). Umíme to i za 3 dny, ale je to skutečně individuální.

Při platbě na leasing / úvěr

Vše je stejné jako při platbě v hotovosti, pouze před výjezdem do zahraničí vyžadujeme předběžné schválení financování stavebního stroje.

K tomu budeme potřebovat:Financujeme všechny stavební stroje, ať jsou jakkoliv staré !!